HAKKIMIZDA

Temelleri 1982'i yılında atılan ve Yönetim kurulu Başkanlığını Ayhan Soysalın yürüttüğü Atm Grup, ev gereçleri satışı ile devam eden ticaret hayatına ek olarak 1989 dan beri ana iştigal konusu olan otomotiv sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Bu çerçeve de Suzuki Yetkili Bayiliği ile başlayan yetkili satıcılık süreci içerisinde Citroen Yetkili satıcılığı ile devam etmiş ve günümüz de Dünyanın en seçkin markaları olan Hyundai ve Nissan ile 2 adet plazamızda toplam 14.000 m2 kapalı alan ve 10.000 m2 açık alanda hizmet vermektedir.Bunların yanı sıra ATM Bilgi A.Ş ile Diamond ve Daewoo ürünlerinin distribütörlüğünü yürütürken, Airforce motorsikletlerinin de Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Diğer bir faaliyet alanı inşaat sektörü olan ATM Grup konut ve işmerkezi üretimi yapmaktadır.

 

PLAZALARIMIZ

  ATMAŞ
Hyundai Plaza1999 yılında beri, Türkiye’de fabrikası bulunan ve Dünyanın en
büyük 5. Üreticisi konumunda bulunan Hyundai Motor
Company’nin Trakya Bölgesi Yetkili bayisi olarak 4S Plazamızda
Satış-Servis-Y.Parça konularında hizmet vermeye
devam etmekteyiz.

  ATM
Nissan Plaza2005 yılında beri hizmet vermeye başlamış Atm Nissan Plaza,
Dünyanın lüks segmentte ki en önemli Japon markası olan
Nissan Motor Company’nin Trakya Bölgesi Yetkili bayisi
olarak 4S Plazamızda Satış-Servis-Y.Parça konularında
hizmet vermeye devam etmektedir.

ATM İnşaat

Grubun inşaat ile iştigali 1990 lı yıllarda başlamıştır.Tüm plazalarını kendi inşaat şirketi ve ekibi vasıtasıyla inşa ederken, nihai tüketiciye ulaştırılmak üzere konut ve İş merkezi inşaatları da gerçekleştirip satışını da sağlamıştır.


ATM Bilgi A.Ş

Kore’li Daewoo Computer’in Türkiye distribütörlüğünün yanı sıra Diamond ürünlerinin distribütörlüğünü de gerçekleştirmektedir.Atm Airforce Motorcycle & Scooter 1998 yılında beri Airforce markalı Motorsikletlerin Türkiye distribütörlüğünü gerçekleştirmektedir.