HAKKIMIZDA

Atm Şirketler Grubu 1989 yılından günümüze ana iştigal konusu olan otomotiv ve sigortacılık sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Bu çerçeve de Yönetim Kurulu Başkanı olan Ayhan Soysal liderliğinde Suzuki Yetkili Bayiliği ile başlayan yetkili satıcılık, süreç içerisinde Citroen ve Opel Yetkili satıcılığı ile devam etmiş ve Trakya’da 20 yılı aşkın süredir dünyanın en seçkin markalarından Hyundai ve Nissan yetkili bayiliklerini toplam 12.000 m2 kapalı alan ve 10.000 m2 açık alanda hizmet vererek yürütmektedir…

 

PLAZALARIMIZ

  ATMAŞ
Hyundai PlazaHYUNDAI ATMAŞ PLAZA Otomobil sektörünün önde markası olan Hyundai bayisi olarak otomotiv sektöründe yerini almıştır. Hedefimiz; 1992 yılında Türkiye’de satışa,1997’de üretime başlayan Hyundai A.Ş.’nin satış ve servis hizmetlerinde kaliteyi arttırmaktır. HYUNDAI ATMAŞ PLAZA Tekirdağ Çorlu’da Hyundai’nın en çok talep edilen otomobil bayisi olmuştur. Hyundai Türkiye A.Ş.’nin bayisi HYUNDAI ATMAŞ PLAZA olarak vizyonumuz Avrupa’nın iki Hyundai otomobil üretim ve dağıtım merkezinden biri olan Hyundai A.Ş.’nin Tekirdağ’da en iyi satış ve servis hizmetini sunan ve odak noktamız siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlamak, yenilikleri size geciktirmeden sunmaktır. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir Pazar olduğunun bilincindeyiz. İşte bizler de sizleri yeni bir kampanyaya kadar değil daimi müşterilerimiz yapmayı hedeflemekteyiz.
Tekirdağ ilinin Çorlu ilçesinde bulunan HYUNDAI ATMAŞ PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

  ATM
Nissan Plaza2005 yılında hizmet vermeye başlamış olan Atm Nissan Plaza'mız'
Dünyanın lüks segmentte ki en önemli Japon markası olan
Nissan Motor Company'nin Trakya Bölgesi Yetkili bayisi
olarak 4S Plazamızda Satış-Servis-Y.Parça konularında
hizmet vermeye devam etmektedir.

ATM İnşaat

Atm Grubun inşaat ile iştigali 1990 lı yıllarda başlamıştır.Bünyesindeki tüm plazalarını, kendi inşaat şirketi ve ekibi vasıtasıyla inşa ederken, nihai tüketiciye ulaştırılmak üzere konut ve İş merkezi inşaatları da gerçekleştirip satışını da sağlamıştır.


ATM Bilgi A.Ş

Koreli Daewoo Computer'in Türkiye distribütörlüğünün yanı sıra Diamond ürünlerinin distribütörlüğünü de gerçekleştirmiştir.Atm Airforce Motorcycle & Scooter 1998 yılından beri Airforce markalı Motorsikletlerin Türkiye distribütörlüğünü yürütmüştür.